Czy wiecie, że wszystkie nasze marki kosmetyków tworzą KOBIETY?

2022-02-28
Czy wiecie, że wszystkie nasze marki kosmetyków tworzą KOBIETY?

Dzisiejszy wpis jest o kobietach niezwykłych. Jako założycielka chorwackiego concept storu – Dalmatinka.pl postanowiłam sobie, że będę wybierać marki, które mają ciekawą historię, które działają w zgodzie z naturą i przede wszystkim marki oferujące kosmetyki naturalne, wyróżniające się składami i jakością. Nie planowałam współpracować wyłącznie z kobietami jednak moje założenia przyciągają dotychczas wyłącznie kobiety, Chorwatki – twórczynie, założycielki, szefowe marek.

Od niedawna nasz sklep DALMATINKA.PL ma w swojej ofercie produkty marki AZENA. Historia zaczęła się od dziadka Antuna Azenića, który w latach 70-90 dzięki swojej ogromnej pasji do ziół opracowała pierwszy produkt Azeny jakim był do dziś produkowany Ziołowy Balsam, który szybko zyskał popularność marce. Dziś na czele Azeny stoją cztery siostry – wnuczki Antuna Azenića. To właśnie one dbają o rozwój marki, opracowują nowe produkty i podtrzymują rodzinną tradycję ziołolecznictwa.

                                                                                                                                                      Szefowe marki AZENA

Marka 757 towarzyszy nam od samego początku. Założycielkami marki 757 są dwie, młode Chorwatki ze Splitu – Blanka i Antonija. Ich kosmetyki są nie tyko niesamowite dzięki cudownym składom ale również dzięki przepięknym opakowaniom. Blanka i Antonija zadbały o wszystko: marka 757 ma bardzo ciekawą filozofię odkrywania fragmentów Chorwacji – jeden kosmetyk to jeden fragment. Dziewczyny zadbały o grafiki, przepiękne zdjęcia a niedawno wypuściły nowości – serum do twarzy na dzień i na noc. Cudownie patrzeć jak ich marka się rozwija!

Blanka i Antonija – założycielki marki 757

Odpowiedzialność za Waszych chorwackich, kosmetycznych ulubieńców z zeszłego roku bierze Jenela z Makarskiej. Jelena jest założycielką i szefową marki Herbae Dalmatiae. Kosmetyki Herbae Dalmatiae cieszą się ogromnym zaufaniem wśród mieszkańców Chorwacji, można je znaleźć nie tylko w drogeriach ale również w sklepach zielarskich, ze zdrową żywnością i aptekach. Nasz koncept DALMATINKA.PL ma w swojej ofercie wszystkie kosmetyki Herbae Dalmatiae. Jelenę poznaliśmy osobiście i widzieliśmy z jaką pasją opowiada o śródziemnomorskich ziołach oraz jak wytwarza kosmetyki.

Jelena – założycielka marki Herbae Dalmatiae

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel