Golenie bez podrażnień? To możliwe! DALMATINKA – podpowiada.

2022-04-11
Golenie bez podrażnień? To możliwe! DALMATINKA – podpowiada.

Nie od dziś wiemy jak uprzykrzające i nieprzyjemne może być pozbywanie się niechcianych włosków na ciele. Bardzo często niewłaściwa pielęgnacja po goleniu prowadzi do takich problemów jak podrażnienia objawiające się często czerwonymi krostami, sucha i szorstka skóra, swędzenie, wrastające włoski… Co zrobić by temu zapobiec? Przede wszystkim musimy zrozumieć, że usuwanie włosków wymaga naszej uważności i delikatności.

Przed goleniem zawsze dokładnie oczyść skórę z zanieczyszczeń, pozwól by ciepła skóra zmiękczyła skórę – możesz też wykonać delikatne peeling. Do golenia używaj zawsze czystej maszynki. Nigdy nie gol na sucho, taki sposób zawsze prowadzi do podrażnień. Polecamy produkty naturalne, wywołujące poślizg. Najlepiej sprawdzą się kremowe Mydła i Mydełka 757 zawierają one m.in. oliwę z oliwek, masło shea oraz olej kokosowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

THE BIG ROCK - MYDŁO

Po goleniu bardzo ważne jest by maszynkę dokładnie opłukać i wysuszyć. Przechowuj ją w suchym miejscu – wilgoć sprzyja powstawaniu bakterii. Teraz bardzo ważna część a niestety często pomijana – pielęgnacja po goleniu. Osusz delikatnie skórę ręcznikiem a następnie użyj LAVANDA – Hydrolat Lawendowy, który złagodzi skórę i ukoi podrażnienia.

LAVANDA - HYDROLAT LAWENDOWY

Poczekaj kilka sekund aż skóra przeschnie i wmasuj Ziołowy Balsamy Po Goleniu AZENA – ten produkt został stworzony specjalnie z myślą o pielęgnacji skóry po goleniu. Balsam zawiera olejek eteryczny z mięty pieprzowej, który da nam delikatne uczucie schłodzenia.

ZIOŁOWY BALSAM PO GOLENIU 

Mięta pieprzowa ma działanie przeciwzapalne. Ziołowy Balsam Po Goleniu zawiera również wyciąg z liści żywokostu, który ma lecznicze właściwości, przyspiesza regenerację i odżywia skórę. W balsamie znajdziemy również wosk pszczeli, który zapewni wygładzenie i zmiękczenie a dzięki temu pozbędziemy się wrastających włosków.

DALMATINKA golenie zamienia w przyjemny rytuał a Ty możesz cieszyć gładką, zdrową i piękną skórą! 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel